Vrh " C "
Sem vložte podnadpis

Chovatelský deník a neb co se právě děje: 


2. 8. - na samotě u lesa v srdci Šumavy došlo ke krytí Bigi a Bata (Akrobat Kremlovic). Pokud půjde všechno podle plánu, štěňátka se narodí na přelomu září a října. 


1.8. - 14. den hárání druhé vyšetření progesteronu - 7,6 ng/ml, takže zítra jedeme na krytí.


29. 7. - 11. den hárání první vyšetření progesteronu - 2,22 ng/ml, takže krytí nejspíš za 3 - 4 dny. Ve čtvrtek půjdeme na krev ještě jednou a už bude mít o krytí jasno :-)


Bigi se rozhodla, že nám trochu zpestří dovolenou ve Slovinsku a 19. července začala hárat :-) . Naštěstí jsme měli před sebou už jen 4 dny dovolené, tak se to dalo přežít.


květen 2019 - při výstavě ve Vraném jsem si vyhlídla potencionální ženichy, poradkyně chovu je schválila, s majiteli krycího psa jsem na podmínkách domluvená, krycí list vystavený, takže tímto můžu představit psa No. 1 - Akrobat Kremlovic . Krásný zdravý pes, s výborným zdravotním vyšetřením a výstavními výsledky. Navíc pohodář :-) 

Další dva psy napsané na krycáku mám fakt jen pro jistotu...


duben 2019 - rozhodli jsme se, že ještě jednou budeme krýt. Bigi oba své předchozí vrhy zvládla v naprosté pohodě, z 13 štěňat vyrostli krásní zdraví psi, tak snad to tak bude i v posledním třetím vrhu.