Armína

Armína  (Mína, Arí .....) se narodila  jako čtvrtá v 21:55 při venčení na zahradě, proto pracovní jméno dostal Zahradnice. Vážila 294 g. Nejčernější štěně z vrhu. Poznávací znamení - na zádech má malý bílý obdélníček :-)1. týden - Mína váží 727 g, svou porodní váhu tedy zvýšila o 247%. Armínce jako první ze všech štěňat se začínají objevovat černé tečky na nožkách.


2. týden - Armína váží 1168 g, čili trošku přibrzdila, asi chce být modelka :-) Mína je ze všech štěňat nejakčnější, nejrychleji se pohybuje - sice stále má pohon hlavně na přední, ale rychlost vyvíjí velkou a hlavně si nejvíc všímá sourozenců-okusuje je a olizuje. Má hodně tečkaté nohy i ocásek :-)  a bude spíš krátkosrstá. Obojek si vylosovala žlutý.


3. týden - z Armíny se stává drobná holčička, váží 1608 g. Její malá bílá lysinka jí z čela pomalu mizí. Je spíš klidná, hodně se tulí k sobě s Teuškou.


4. týden - Armína váží přes 1 800 g - je už tedy jasné, že bude drobnější. Mína je ze všech štěňat nejvíce kontaktní - strašně ráda se mazlí, ale také u toho ráda používá svoje ostré zoubky. Asi právě pro tu mazlivou povahu už má také svoje budoucí páníky.

5. týden - Armína váží 2,2 kg. Tahle fenečka má pořád veselou náladu. Ze všech sourozenců je nejmazlivější, ale také ze všech nejvíc kouše.


6.týden - Armína váží 2,8 kg, přestože je drobná, tak velice ráda jí, chutná jí úplně všechno. Je to nejživější štěně. Když je vzhůru, chvilku neposedí, pořád někam leze, ale na druhou stranu se moc ráda mazlí.


7. týden - Armína váží 3,1 kg. Je to největší ďáblík - neusátle někam leze, z něčeho skáče, nejvíc kouše, ale nejvíc se mazlí.


8.týden - Armína váží 3,6 kg. Do nového domova odešla jako druhá. Bydlet bude v Plzni u lidí, kterým strakáček na podzim umřel, takže ona bude taková náhradnice - věřím, že to se svou veselou povahou krásně zvládne.


Armína z Údolí Blanice

Měj se krásně, beruško naše :-)