Atea

Atea (Tea, Teuška, Aty.....) se narodila jako třetí v 20,38 v hodně neromantickém prostředí a to přímo u záchodu, proto pracovní jméno dostala Hajzlbába. Vážila 257 g. Nejmenší štěně z vrhu. Poznávací znamení - na krčku a nad ocáskem má proužek  :-)


1. týden - Teuška váží 641 g, svou porodní váhu zvýšila o 249%. Pořád je nejmenší, ale přibírá stejným poměrem jako ostatní štěňata. Hlavička je zatím hodně tmavá, uvidíme, jestli bude žlutohlavá ...


2. týden - Teuška váží 1064 g, určitě už zůstane nejdrobnější holčičkou z vrhu, ale ten rozdíl už není tak nápadný. Má otevřená očíčka, chodí předníma nohama, zadníma se jí občas také už nějaký ten krůček podaří. Vypadá to, že  bude černohlavá a hlavně dlouhosrstá :-) na ouškách se jí začíná lehce vlnit srst - a to je poznávací znamení pro dlouhosrsťáčky - tak se necháme překvapit. Oboječek dostala černooranžový.


3. týden - Atea váží 1503 g. Je jasné, že bude dlouhosrstá. Chůzi už dovedla k dokonalosti. Je velice miloučká, klidná. Má prořezané zoubky a ráda jemně okusuje sourozencům uši.


4. týden - Atea váží přes 1700 g, svou porodní váhu znásobila 6x. Je to velice milá, klidná fenečka.


5. týden - Atea váží 2 kg. Má úžasně hebkou srst a krásně smutné oči. Je to fenečka dvou tváří - umí být vznešená princezna a za chvíli je z ní malá dračice.


6. týden - Atea váží 2,4 kg a musí jíst odděleně, protože jí nejpomaleji a ostatní mají už své mističky vyjezené a vrhají se na její- :-) Jinak Teuška začíná pěkně rozvazovat, ze všech štěňat v bytě všechno nejvíc prozkoumává. Fotky  máme jen spící, páč jinak je už celkem nemožné ji vyfotit.


7. týden - Atea váží 2,7kg a krásně se rozjedla. Je hodně živá, chvílemi dost kousavá. Nejúžasnější ovšem je její hedvábný kožíšek.


8. týden - Teuška váží 3 kg, baští krásně, ale pomalu :-) Je to veliká mazlivka.


Atea z Údolí Blanice - Tea

Měj se krásně, ty naše nejmenší, ale nejmazlivější holčičko