Armagedon

Armagedon (Armík, Armi, Gedo, Ardon, Don.....) se narodil jako první v 20,15 v porodní bedně, proto pracovní jméno dostal Bednář.  Vážil 321 g. Největší štěně z vrhu. Poznávací znamení - nad ocáskem má siluetu ducha :-)


1. týden - Armík váží 771 g, to znamená, že svou porodní váhu zvýšil o 240%. Hlavička začíná světlat, vypadá to, že bude žlutohlavý.


2. týden - Armi váží 1226 g je to takový medvídek pohodář. Moc akce zatím nevytváří, nejradši spí na zádech v rohu bedny. Začínají se mu objevovat hnědé i černé tečky na nohách a na ouškách se trošku vlní srst - takže možná také dlouhosrstý. Obojek má černozelený.


3.týden - Armík = dlouhosrstý medvídek. Pohodář, který nejradši spí na zádech. Váží 1852 g a hlavička mu krásně žloutne.


4. týden - nic se nezměnilo - Armagedon je stále krásný medvídek. Váží přes 2 300 g. Nic ho nerozhází, prostě pohoda, klídek.... :-)


5. týden - Armagedon váží 2,9 kg. Neskutečný pohodář s hustou hebkou srstí a obrovskýma tlapkama a věčně vyplazeným jazykem.


6.týden - Armagedon váží 3,5 kg. Medvídek, který když chce mít svůj klid, tak zaleze někam do rohu nebo do boudičky a může se vedle něj střílet - Armík když spí, tak spí :-)


7. týden - Armagedon váží 4,1 kg. Stále stejný zlatý medvídek, když si chce zařádit, tak to umí dobře rozjet, ale pohoda - to je to správné slovo :-)


8. týden - Armík váží 4,7 kg. Narodil se jako první a jako první také odešel do nového domova. Všichni (já nejvíc :-( ) jsme doma Armíka obrečeli - byl to prostě božan :-) . Bude bydlet s fajn mladými lidmi v Praze - Čakovicích.


Armagedon z Údolí Blanice - Armík - medvídek, pohodář, božan

Hodně štěstí v novém doměvě, miláčku náš :-)