Alma


Alma (Almina, Almička.....) se narodila  jako pátá v 22.40 u Vojty v pokoji na podlaze vedle hromady učebnic, proto pracovní jméno dostala  Studentka. Vážila 303 g. Štěně s největší lysinkou. Poznávací znamení - na hřebě má sedlo s bílým flíčkem uprostřed :-)Tahle fenka dostala jméno po mém prvním psovi, kterému vděčím za to, že mě naučil rozumět psí duši. Tak to jméno je takové poděkování, díky Almo .


1. týden - Almička váží 754 - je to tedy největší holka. Svou porodní váhu navýšila o 248 %. U tohoto štěňátka je naprosto jasné, že bude žlutohlávka.


2. týden - Alma se stále drží na první pozici mezi holkami - váží 1218 g. Je hodně kontaktní, nikdy neusne sama, ale vždy na někom přilepená. Začínají se jí objevovat černé tečky na zádech a nohách, hlavička stále žloutne. Bude asi krátkosrstá. Oboječek má černožlutý.


3.týden - Almičce žloutne hlava před očima :-) a taky roste před očima - váží 1860 g. Je to chováním spíš kluk. Neustále pošťuchuje bráchy a svádí s nimi velké boje.


4. týden - Alma je holka obřička - váží přes 2 200 g. Má stále velkou chuť k jídlu. Začíná být taková rozumná... :-)


5. týden - Alma váží 2,7 kg. Je to taková rozumná holčička. Hlavička jí žloutne čím dál víc, bude to krásná žlutohlávka s tmavýma očima.


6. týden - Alma váží 3,2 kg a všechno, co jí dám do mističky, během chvilky s chutí sní. Z holek je nejklidnější. Legrační je tím, jak krásně nahlas při spaní chrápe :-)


7. týden - Alma váží 3,5 kg. Je to dáma, která na jen občas zapomene na dobré vychování a začne řádit. Jinak je velice rozumná, klidná.


8.týden - Alma váží 4,1 kg. Z Almy bude Bety a z Bety bude lázeňačka. Odjela s fajn lidmi do Poděbrad.


Alma z Údolí Blanice - Bety

Měj se fajn, ty naše krásná holčičko:-)