Apríl

Apríl  (Apri, Ril, Api.....) se narodil jako druhý v 20,20 v pokoji vedle topení, proto pracovní jméno dostal Topenář. Vážil 294 g. Nejbělejší štěně z vrhu. Poznávací znamení - na hřebetě rozděluje černý flek bílá soutěska :-) 


1. týden - Aprílek váží 775 g, svou porodní váhu navýšil o 263 %. Je to tedy přírůstkový rekordman.


2. týden - Z Apríla se stává otesánek - váží 1368 g - mám pocit, že je u zdroje celý den - většinu času pije, jen občas s cecíkem v puse spí :-) . Je ze všech štěňat nejhlasitější, jakmile se mu něco nelíbí, hned se pěkně nahlas ozývá. Je to nejtečkovatější štěně z vrhu, packy má krásně dvoubarevně tečkované. Zatím to vypadá, že bude spíš krátkosrstý. Oboječek dostal černofialový.


3. týden - Apríl - stále největší štěně z vrhu - 1909 g. Je to průzkumník, který je stále o krok napřed před ostatními sourozenci. Jako první šel čůrat na podložku, jako první ochutnal kaši. Je velmi živý, s Almou tvoří nejdivočejší bitkařskou dvojici :-)


4.týden - Apríl - ani v tomto týdnu neopustil první místo v hmotnosti - má přes 2 300 g. Jako první začal čůrat na podložku, jako první začal jíst z misky a také jako první si našel své budoucí páníčky. Víc fotek dnes nemáme, protože si nám ho opravdu nepodařilo udržet v klidu ... :-)


5. týden - Apríl váží 2,9 kg. Jak byl dřív hodně akční, tak teď je to spíš rozvážný kliďas, ale zase ne tak klidný, že bychom o něm nevěděli... :-)


6. týden - Apríl váží 3,5 kg a je to největší a nejrychlejší jedlík. Je takový rozumný, zatím jsme ho neviděli nikdy nic okusovat nebo ničit.


7. týden - Apríl váží 4,2 kg a má za sebou operaci malé pupeční kýly. Všechno zvládnul výborně a i pruban nosí naprosto ochotně.


8. týden - Apríl váží 4,6 kg. Stal se z něj veliký mazel a velký rozumný kluk. Odjel do Prahy k mladým manželům a dostal jméno Artuš,Arty.


Apríl z Údolí Blanice -Arty

 Měj se krásně, ty náš mazlivý krasavečku :-)